S & P   C o .

YÜKLENİYOR...

Seller Part E-İhracat Ajansı

Ebay Danışmanlığı

Seller Part Dijital Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ekibi olarak, satışını yaptığınız ve dünyaya pazarlamak istediğiniz ürünlerinizi detaylı bir şekilde pazar alanı ve kapasitelerine dair analizlerini yaptıktan sonra;

Ebay platformunun, ürün portföyüne uygunluğu analizini yaparak, hesap açma işlemlerini gerçekleştiriyor, satış stratejisi belirlendikten sonra Seo'ya uygun ilan düzenlerini oluşturup, reklam optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Ebay'in kendi reklam modellerinden yararlanarak doğrudan ürünlerinizi öne çıkartabilir ve arama sonuçlarında bu ürünlerin üst sırada görünmesini sağlayabiliriz.

Ebay'de satış yapmak için kullanıcı ya da işletme hesabı açmanız gerekiyor. Doğrudan bir kullanıcı hesabı açtığınızda promosyon, satış araçları ve analiz araçlarını kullanamamaktasınız. Bu özellikler için işletme hesabınızın olması gerekiyor.Ebay'de satış yapmak için kullanıcı ya da işletme hesabı açmanız gerekiyor. Doğrudan bir kullanıcı hesabı açtığınızda promosyon, satış araçları ve analiz araçlarını kullanamamaktasınız. Bu özellikler için işletme hesabınızın olması gerekiyor.

Ebay de satış yapmak kapsamlı bir e ticarettir. Bu satıcı danışmanlığı sayesinde Ebay de kendi ürününüzü satmak için gerekenlerin neler olduğunu biliyor ve bu konuda sizin için gerekli olan bilgileri ve evrakları paylaşıp, bu aşamayı birlikte planlıyor süreci de beraber bir iş planı dahilinde yürütüyoruz.

Ebay'dan nasıl satış yapılır, bu konu hakkında ki süreçleri birlikte yol alıp çok güçlü adımlar ile ilerliyoruz. Ebay da ürün satmak ile ilgili gereken tüm konuları ve adımları uygulamalı olarak işliyoruz. Bizimle birlikte bu platformu hali hazırda ziyaret eden mevcut kullanıcı tabanına anında ulaşma şansınız olur.

Platformunun komisyon oranları, pazar araştırması ile beraber rekabetçi firmalar ile karşılaştırarak fiyat analizini de yaparak, aylık olarak rakip ve fiyat çalışmalarının takibini sürdürüyoruz.

Ürünlerin lansman stratejisini belirledikten sonra, aylık olarak PPC (reklam) ve ACOS (maliyet/satış) optimizasyonunu oluşturuyoruz.

Ürünlerin satışının başlatıldığı ülkelerde bulunan ilanları; başlık ve açıklama düzenlerini, ülkelere özel SEO uygunluk çalışması yaparak, reklamların ulaştığı sınırları arttırıyor ve düzenli olarak revize ediyoruz.

Ebay Danışmanı
Ebay Danışmanlık
Ebay Danışmanlığı

Ebay'da Mağaza Açmak Ücretli Mi?

Ebay'de mağaza açma ücreti bulunmuyor. Ancak ürünlerinizi listelemek için farklı mağaza modellerinden birini seçmeniz gerekiyor. Ebay'de üç farklı mağaza türü bulunmaktadır. Bu mağaza modellerinin size en uygun olanını seçiyoruz. Bu mağaza modelleri;

  • Starter
  • Basic
  • Premium
  • Anchor

Neden eBay Mağazası Açmalıyım?

Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan sanal pazaryerlerinden biridir, eBay'de mağaza açmak yeni, geniş hedef kitlelere ulaşma şansınızı artıracaktır.

Milyonlarca kişinin bu platformu ziyaret etmesi alışveriş yapmaya güveniyor olması eBay'de neden bir mağazanızın olması gerektiğine yanıtıdır. Ebay'de satış yapmak kapsamlı bir e ticarette olmazsa olmaz olarak bilinir.

Ebay'in imkanlarını birlikte değerlendirelim, satıcılara sağladığı fırsat ve avantajlardan yararlanmanıza destek olalım. Uluslararası satış imkanınızı arttıralım.

Seller Part Dijital Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ekibi olarak, güçlü kadromuz ile sizleri de müşteri portföyümüz de aramızda görmekten mutluluk duyarız.