S & P   C o .

YÜKLENİYOR...

Seller Part E-İhracat Ajansı

Etsy Danışmanlığı

Seller Part Dijital Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ekibi olarak, satışını yaptığınız ve dünyaya pazarlamak istediğiniz ürünlerinizi detaylı bir şekilde pazar alanı ve kapasitelerine dair analizlerini yaptıktan sonra;

Etsy platformunun, ürün portföyüne uygunluğu analizini yaparak, hesap açma işlemlerini gerçekleştiriyor, satış stratejisi belirlendikten sonra seoya uygun ilan düzenlerini oluşturulup, reklam optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Şirket yada şahsi hesaplarınızı etsy platformunun ödeme alma - verme sistemine uygun zemini oluşturuyoruz.

Platformunun komisyon oranları, pazar araştırması ile beraber rekabetçi fiyat analizini de yaparak, aylık olarak rakip ve fiyat çalışmalarının takibini sürdürüyoruz.

Ürünlerin lansman stratejisini belirledikten sonra, aylık olarak PPC (reklam) ve ACOS (maliyet/satış) optimizasyonunu oluşturuyoruz.

Etsy pazar yeri için sayfa ve içerik tasarımınızı markanıza ve ürünlerinize göre prestijli ve albenili(ilk izlenimde farklı ve estetik, renklerin psikolojisine uygun, gerekli vurgulara odaklı) hale getirerek tasarlıyoruz ayrıca özel günler ve satış arttırma stratejisi odaklı; banner, slider ve ilan görsel çalışmalarının düzenli olarak yaparak, görsel algıya hitap eden ve hafızalara yerleşen reklamlar oluşturuyoruz.

Ürünlerin satışının başlatıldığı ülkelerde bulunan ilanları; başlık ve açıklama düzenlerini, dillere özel SEO uygunluk çalışması yaparak, reklamların ulaştığı sınırları arttırıyor ve düzenli olarak gelişmeleri revize ediyoruz.

Etsy Danışmanı
Etsy Danışmanlık
Etsy Danışmanlığı

Neden Etsy'de Ticaret Yapmalısınız?

Türkiye'deki günlük satışlarınızın en az 10 katına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dolar ile satış yapacağınız için ciddi ciro ve kâr seviyelerine ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin coğrafi konumu, lojistik olarak çok stratejik bir bölgede yer aldığından, Etsy'de ticaret yapmak için de büyük artılar sağlamakta. Amerika'ya ürünlerinizi 2-3 gün içinde, Avrupa'ya ise 1-3 gün içinde gönderebilme imkânına sahipsiniz.

Aynı gönderileri Çin'den yaptığınızda bu süre 30-40 gün sürmektedir.

E- ihracat yapabilir, Türk lirasıyla ürettiğiniz ürünlerinizi satarak dolar olarak kazanabilirsiniz.

E-ihracat sayesinde dünyaca tanınan bir marka yaratabilirsiniz.