S & P   C o .

YÜKLENİYOR...

Seller Part E-İhracat Ajansı

Mağaza Kurulumu

Mağaza Kurulumu

Etsy - Amazon - Shopify - Ebay - Walmart

Oluşturmak istediğiniz sanal mağazanız için gerekli olan tüm süreçleri yönetiyoruz. Gerekli olan evrak ve ihtiyacınız olan domain, entegrasyon, sosyal medya hesapları gibi ihtiyaçlarınızın listelerini oluşturuyoruz. Tüm doneleri sağladıktan sonra birlikte belirlediğimiz tüm mağazalarınızı firmanız adına satışa hazır hale getiriyoruz.

Fiyatlandırma İletişim
Etsy Amazon Shopify Mağaza Kurulumu

Etsy Mağaza Kurulumu

Etsy platformunun, ürün portföyüne uygunluğu analizini yaparak, hesap açma işlemlerini gerçekleştiriyor, satış stratejisi belirlendikten sonra seoya uygun ilan düzenlerini oluşturup, reklam optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Şirket yada şahsi hesaplarınızı etsy platformunun ödeme alma - verme sistemine uygun zemini oluşturuyoruz. Platformunun komisyon oranları, pazar araştırması ile beraber rekabetçi fiyat analizini de yaparak, aylık olarak rakip ve fiyat çalışmalarının takibini sürdürüyoruz. Ürünlerin lansman stratejisini belirledikten sonra, aylık olarak PPC (reklam) ve ACOS (maliyet/satış) optimizasyonunu oluşturuyoruz. Etsy pazar yeri için sayfa ve içerik tasarımınızı markanıza ve ürünlerinize göre prestijli ve albenili(ilk izlenimde farklı ve estetik, renklerin psikolojisine uygun, gerekli vurgulara odaklı) hale getirerek tasarlıyoruz ayrıca özel günler ve satış arttırma stratejisi odaklı; banner, slider ve ilan görsel çalışmalarının düzenli olarak yaparak, görsel algıya hitap eden ve hafızalara yerleşen reklamlar oluşturuyoruz. Ürünlerin satışının başlatıldığı ülkelerde bulunan ilanları; başlık ve açıklama düzenlerini, dillere özel SEO uygunluk çalışması yaparak, reklamların ulaştığı sınırları arttırıyor ve düzenli olarak gelişmeleri revize ediyoruz.

Amazon Mağaza Kurulumu

Amazon platformlarının, ürün portföyüne uygunluğu analizi yaparak, hesap açma işlemlerini gerçekleştiriyor, satış stratejisi belirlendikten sonra ilan düzenlerini oluşturulup, reklam optimizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Uluslararası banka hesabı açarak, platformların ödeme alma - verme sistemlerine uygun zemini oluşturuyoruz. Platformunun komisyon oranları, pazar araştırması ile beraber rekabetçi fiyat analizini de yaparak, aylık olarak rakip ve fiyat çalışmalarının takibini sürdürüyoruz. Ürünlerin lansman stratejisini belirledikten sonra, aylık olarak PPC (reklam) ve ACOS (maliyet/satış) optimizasyonunu oluşturuyoruz. Amazon satış kanalları için özel günler ve satış arttırma stratejisi odaklı; banner, slider ve ilan görsel çalışmalarının düzenli olarak yaparak, görsel algıya hitap eden ve hafızalara yerleşen reklamlar oluşturuyoruz. Ürünlerin satışının başlatıldığı ülkelerde bulunan ilanları; başlık ve açıklama düzenlerini, ülkelere özel SEO uygunluk çalışması yaparak, reklamların ulaştığı sınırları arttırıyor ve düzenli olarak gelişmeleri revize ediyoruz.

Shopify Mağaza Kurulumu

Shopify alt yapısı ile oluşturmak istediğiniz e-ticaret sitenizin ara yüzünü; ürünlerinize, müşteri profilinize ve hedef ülkelerinize göre seçimini yapıyor, gerekli HTML ve CSS düzenlemeleri ile eticaret sitenizi sizin için en uygun hale getiriyoruz. Müşterilerinize vurgulamak istediğiniz ürün, hizmet, kampanya ve üstün özelliklerinizi slider ve banner tasarımları ile sunuyoruz.
Ziyaretçilerin ürünlerinizi inceleyip doğru ürüne hızlı şekilde ulaşabilmesi için kategori yapısını oluşturuyoruz. Ürünlerinizi veya hizmetinizi e-ticaret sitenize ziyarete gelenlere profesyonel ve açıklayıcı olarak kurgulayıp sergiliyoruz. Google yandex gibi arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak ürün ve hizmetlerinizi açıyoruz.
Shopify eticaret sitenizde müşterilerinize vermek istediğiniz kurumsal içerik sayfalarını sizden gelen bilgiler doğrultusunda tasarım ve metin girme işlemlerini yapıyoruz. Yasal olarak zorunluluk gerektiren sözleşme sayfalarını tasarlıyoruz. Shopify seo için önemli olan blog içeriklerinizi yazıyoruz.
İyzico, payu ve garanti bankası gibi ödeme yöntemlerinin api bağlantısını yapıyor, google merchant shopify entegrasyonunu sağlıyor, facebook store ve instashopunuzu shopify web sitenize entegre ediyoruz. Shopify appstorunda bulunan uygulamaları eticaret sitenize kuruyoruz. Bu işlemlerin haricinde shopifyın kurgusal ayarlarını domain bağlama veya chat gibi ihtiyaç duyulan araçları kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.
Google ve yandex gibi insanların arama yapmak için kullandıkları motorların istediği düzende ve standartlarda seo çalışmalarını yapıyoruz.
Web sitenizin minumum maliyet ve maximum fayda ile ziyaretçilere sunulması için google ve sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz. Shopify; google, facebook ve instagram gibi global oyuncularla direkt olarak partner bir firmadır. Reklam yönetimlerinide shopify partneri olarak senkron ve başarılı bir şekilde yürütülebilmekteyiz.
Shopify danışmanı olarak sizlere raporları analiz edip sunuyoruz. Bir araya gelip fikir alışverişinde bulunup ihtiyaç duyulan gerekli geliştirmeleri uyguluyoruz.
Müşterilerimizin istekleri ve bizim yeteneklerimiz doğrultusunda gerekli programlarla entegrasyonları özel olarak yazıyoruz. Shopify Logo entegrasyonumuz test edilmiş ve gerçek ortamda çalışır olarak hizmete sunulmuştur.
Rakip firmaların fiyat analizlerini yapıyor, reklam, kargo ve sektörel iade durumlarını göz önünde bulundurup karlılığı ve müşteri memnuniyetini en iyi seviyeye çıkartacak stratejileri birlikte belirliyoruz.

Shopify Türkiye 01

Tanışalım

Firmanızı, yöneticilerinizi ve emekçilerinizi yerinde ziyaret edip Seller Part ailesi olarak tanışalım.

Etsy Türkiye 02

Ürünlerinizi Tanıyalım

Ürünlerinizi detaylı olarak öğrenelim, güçlü ve avantajlı olduğunuz alanları beraber belirleyelip geliştirelim.

Amazon Handmade Türkiye 03

Pazar Analizinizi Yapalım

Ürünlerinizin dünya e-ticaretindeki analizlerini profsyonel programlar aracılığı ve tecrübemiz ile yapalım.

Instashop Facebookstore 04

Stratejileri Belirleyelim

E-ihracat için gerekli ürün, müşteri ve pazar stratjilerinizi karlı, sağlam ve gelişime uygun şekilde belirleyelim.