S & P   C o .

YÜKLENİYOR...

Seller Part E-İhracat Ajansı

Shopify Danışmanlığı

Seller Part E-İhracat Ajansı

Shopify Türkiye
Resmi Partneri

  • Shopify E-ticaret Sitesinin Kullanımı ve Yönetimi Çok Kolaydır.
  • Shopify'ın Kendi İçerisinde ve Tasarım Sitelerinde Binlerce Arayüz Seçeneği Mevcuttur.
  • Shopify Performans Bakımından Dünyanın En Güçlü Altyapılarına Sahiptir.
  • Shopify Güvenlik Yükünü Tek Başına Karşılar, Kullanıcılarına Güvenlik Yükü Bırakmaz.
  • Shopify Altyapısı SEO ve SEM'i Profesyonel Şekilde Desteklemektedir.
  • Google Reklamlarınızı, Facebook Storunuzu ve Instashopunuzu Hızlıca Entegre Edebilirsiniz.

Shopify E-ticaret sitenizi kuruyor, tasarımınızı kurguluyor, ürün sayfalarınızı, içeriklerinizi profesyonel şekilde oluşturuyor ve ihtiyaç duyacağınız uygulamaları doğru ve profesyonel şekilde uygulayıp; dünyanın her yerine satış yapabilmeniz için ortaklaşa çalışıyoruz.

Shopify ile yurt içi müşterilerinize satış yapabildiğiniz gibi, dünyanın tüm ülkelerine döviz ile ödeme alıp e-ihracatı çok kolay yapabilirsiniz. Ürünlerinizi dolar ve euro ile satmak için global mağazanızı açmanıza ve satış yapmanıza destek oluyoruz.

Shopify Tema ve Tasarım Seçiminize Destek Oluyor, Gerekli Düzenlemeleri ve İyileştirmeleri Yapıyoruz

Shopify altyapısı ile oluşturmak istediğiniz e-ticaret sitenizin ara yüzünü; ürünlerinize, müşteri profilinize ve hedef ülkelerinize göre seçimini yapıyor, gerekli HTML ve CSS düzenlemeleri ile eticaret sitenizi sizin için en uygun hale getiriyoruz. Müşterilerinize vurgulamak istediğiniz ürün, hizmet, kampanya ve üstün özelliklerinizi slider ve banner tasarımları ile sunuyoruz.

Kategori Ağacınızı ve Ürün Kataloglarınızı Oluşturuyoruz

Ziyaretçilerin ürünlerinizi inceleyip doğru ürüne hızlı şekilde ulaşabilmesi için kategori yapısını oluşturuyoruz. Ürünlerinizi veya hizmetinizi e-ticaret sitenize ziyarete gelenlere profesyonel ve açıklayıcı olarak kurgulayıp sergiliyoruz. Google, Yandex gibi arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak ürün ve hizmetlerinizi açıyoruz.

Kurumsal İçerikler, Sözleşmeler ve Bloglar gibi Metin İçeren Sayfalarınızı Tasarlıyoruz

Shopify eticaret sitenizde müşterilerinize vermek istediğiniz kurumsal içerik sayfalarını sizden gelen bilgiler doğrultusunda tasarım ve metin girme işlemlerini yapıyoruz. Yasal olarak zorunluluk gerektiren sözleşme sayfalarını tasarlıyoruz. Shopify Seo için önemli olan blog içeriklerinizi yazıyoruz.

Ödeme, Reklam, Kampanya, Sosyal Medya, Raporlar, Uygulamalar; Site Ayarlarınızı Kuruyoruz

İyzico, Payu ve Garanti Bankası gibi ödeme yöntemlerinin api bağlantısını yapıyor, Google Merchant Shopify entegrasyonunu sağlıyor, Facebook Store ve Instashopunuzu Shopify web sitenize entegre ediyoruz. Shopify appstorunda bulunan uygulamaları eticaret sitenize kuruyoruz. Bu işlemlerin haricinde Shopify'ın kurgusal ayarlarını domain bağlama veya chat gibi ihtiyaç duyulan araçları kullanıma hazır şekilde teslim ediyoruz.

Shopify E-Ticaret Sitenizin SEO Çalışmalarını Yapıyoruz

Google ve Yandex gibi insanların arama yapmak için kullandıkları motorların istediği düzende ve standartlarda Seo çalışmalarını yapıyoruz.

Shopify E-Ticaret Siteniz ile Entegre Google ve Sosyal Medya Reklamlarınızı Yönetiyoruz

Web sitenizin minumum maliyet ve maximum fayda ile ziyaretçilere sunulması için Google ve sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz. Shopify; Google, Facebook ve İnstagram gibi global oyuncularla direkt olarak partner bir firmadır. Reklam yönetimlerini de Shopify partneri olarak senkron ve başarılı bir şekilde yürütülebilmekteyiz.

Raporlama ve Geliştirmeler

Shopify danışmanı olarak sizlere raporları analiz edip sunuyoruz. Bir araya gelip fikir alışverişinde bulunup ihtiyaç duyulan gerekli geliştirmeleri uyguluyoruz.

Entegrasyonlar

Müşterilerimizin istekleri ve bizim yeteneklerimiz doğrultusunda gerekli programlarla entegrasyonları özel olarak yazıyoruz. Shopify Logo entegrasyonumuz test edilmiş ve gerçek ortamda çalışır olarak hizmete sunulmuştur.

Kurumsal Satış Stratejileri

Rakip firmaların fiyat analizlerini yapıyor, reklam, kargo ve sektörel iade durumlarını göz önünde bulundurup karlılığı ve müşteri memnuniyetini en iyi seviyeye çıkartacak stratejileri birlikte belirliyoruz.