S & P   C o .

YÜKLENİYOR...

Seller Part E-İhracat Ajansı

Shopify Mikro Entegrasyonu

Shopify Mikro Muhasebe Programı Entegrasyonu
Shopify Site Kurulumu

Shopify Mikro Muhasebe Programı Entegrasyonu

Shopify e-ticaret sitenizi stok yönetiminden faturalandırmaya, siparişten kargoya mikro yazılımdan yönetin. Shopify sitenize gelen siparişlerinizi mikro muhasebe programınızla entegre şekilde otomatik olarak faturalandırın, e-Fatura ve e-Arşiv’lerinizi mikrodan yönetin. Mikro muhasebe programınızdaki stok kayıtları ile cari hesapları Shopify'a otomatik olarak aktarın. Fiyatlarınızı shopify e-ticaret siteniz için kolayca yönetin hem de anlaşmalı kargo firmaları için otomatik olarak kargo fişi oluştun.

Shopify Danışmanlığı İletişim

Shopify Mikro entegrasyonu nedir?

Shopify ve mikro muhasebe programındaki iletişimi ve veri alışverişini insan kaynağına ihtiyaç olmadan sağlayan yazılımın verdiği hizmete Shopify Mikro entegrasyonu denir.

Shopify Mikro entegrasyonu ile neler yapabilirim?

Shopify platformundaki siparişlerinizi mikodan görüntüleyip onaylayabilirsiniz. Faturalarınız gönderilmeye hazır bir şekilde otomatik olarak oluşturabilir, stoklarınızı güncelleyebilir, fiyatlarınızı mikrodan düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly sistemlerindeki stoklarınız ile cari hesaplarınızı yeniden veri girişi yapmak zorunda kalmadan tek tuşla Shopify'a aktarabilirsiniz. e-Ticaret satışlarınızı raporlayabilir, elde ettiğiniz bilgilerle strateji geliştirme ve karar alma süreçlerinizi besleyebilirsiniz.

Shopify Mikro entegrasyonunu nasıl kullanabilirim?

Shopify'ı aylık veya yıllık, mikroyu yıllık kiralayarak hemen kullanabilirsiniz.

Ürünlerimi toplu olarak aktarabilir miyim?

Evet; Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly ile shopify e-ticaret sitenize tek tuşla ürünlerinizi toplu olarak aktarabilirsiniz.