S & P   C o .

YÜKLENİYOR...

Seller Part E-İhracat Ajansı

E-Ticarete Hazırlık

E-ticarete Hazırlık
E-Ticarete Hazırlık

Etsy - Amazon - Shopify - Ebay - Walmart

Ürünlerizi satmak istediğiniz ülkelere, pazarlara, platformlara ve müşteri profiline karar vermelisiniz. Ürünlerinizi açıklamalarıyla, ölçüleriyle ve görselleriyle profesyonel olarak alıcıya en ince ayrıntısına kadar sunmalısınız. Paketleme ve kutulama işlemini ürüne zarar gelmeyecek kadar kaliteli ve sağlam, müşteriyi memnun edecek kadar da şık yapmalısınız.

Mağaza Kurulumu İletişim

Seller Part Dijital Danışmanlık Hizmetleri Anonim Şirketi olarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi; coğrafi ve demografik olarak pazar analizlerini uzman ekibimiz ve profesyonel yazılım araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Amazon, ebay, etsy, walmart gibi global pazar yerlerinden hangi platformun ürününüze ve hedef kitlenize uygun olduğunu saptıyoruz. Ürünlerinizin müşterilere dijital ortamda sunum şekli hakkında gerekli ürün fotoğrafı hazırlama, ürün açıklama metin gibi içerik desteğini sağlıyoruz. Shopify Türkiye partneri olarak firmanıza özel shopify tabanlı e-ticaret alt yapınızı hazırlıyor, satışa hazır hale getiriyoruz. Google, yandex gibi arama motorlarında ve global pazar yerlerinde bulunurluğunuzu arttırmak için SEO çalışmaları yapıyoruz. Google, facebook, instagram, etsy, ebay, amazon reklamarınızı yönetiyor ve optimize ediyoruz. Tüm bu satış kanallarınızı desteklemesi amacı ile sosyal medya platformlarınızı yönetiyor, instagram mağazanızı ve facebook storelarınızı faaliyete geçiriyoruz. Son olarak ödemelerinizi alabilmeniz için Peyoneer gibi ödeme araçlarını adınıza aktif hale getirip dünyanın her noktasından ödeme alabilmenizi sağlıyoruz.

Amzon Eticarete Giriş
Etsy Eticarete Hazırlık
Shopify Eticaret Hazırlık

Danışmanlık

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlamak istediğiniz ülke ve coğrafya seçiminde profesyonel programlarımız ve tecrübemizle doğru kararı vermenize yardımcı oluyoruz. İlanlarınızı yayınlayacağınız pazar yerlerinde benzer ilanların toplam satılan aylık ürün sayısı, rakip satıcı sayısı ve ortalama ciro gibi raporları hazırlıyoruz. E-ticaret mağazalarınızı sizin adınıza ilerleyen süreçte teknik veya hukuksal sorun yaşamamanız için doğru standartlarda oluşturup ilerleyen süreçte kapanma veya ceza alma durumları olmadan devam edeceğiniz şekilde açıyoruz.

Sizden gelecek bilgiler doğrultusunda bizlerin yönlendirmesi ile ürün hizmet görselleri, videoları ve teknik döküman gibi eticaret platformlarında ihtiyaç duyulan verilerin pazar yerlerinin, Google gibi arama motorlarının ve son kullanıcının doğru kabul ettiği şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. Algoritmaların ve son kullanıcı müşterinin ikisini de memnun etmek istiyoruz. Mağaza tasarımlarınızı, içerik metinlerinizi ve stratejilerinizi beraber belirleyip uyguluyoruz. Tüm ilanlarınızı ve içeriklerinizi e-ticaret personeliniz gibi oluşturuyoruz. Gelen müşteri yorumlarınızı, satış istatistiklerinizi ve reklam bütçelerinizi yönetiyoruz. Dönemsel kampanyalarınızı ve indirimlerinizi görsel ve içerik çalışmaları ile destekleyerek yayınlıyoruz.

Kurumsal Yönetim

E-ticaret yaparken kurumsal yüzünüzün de profesyonel ve güvenilir olması gerekmektedir. Sosyal medyanızın düzenli ve tutarlı olması gerekmektedir. Bilinen bir marka veya sizden daha önce ürün almış mutlu bir müşteri değilse kullanıcıların büyük kısmı sosyal mecralarda sizleri araştıracaklardır. Sosyal medya platformlarınızı satışa entegre olarak yönetiyoruz. Kendi e-ticaret web sitenizi Shopify altyapısı ile hazırlıyoruz. Google reklamlarınızı ve Facebook sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz.

Shopify Türkiye 01

Tanışalım

Firmanızı, yöneticilerinizi ve emekçilerinizi yerinde ziyaret edip Seller Part ailesi olarak tanışalım.

Etsy Türkiye 02

Ürünlerinizi Tanıyalım

Ürünlerinizi detaylı olarak öğrenelim, güçlü ve avantajlı olduğunuz alanları beraber belirleyelip geliştirelim.

Amazon Handmade Türkiye 03

Pazar Analizinizi Yapalım

Ürünlerinizin dünya e-ticaretindeki analizlerini profesyonel programlar aracılığı ve tecrübemiz ile yapalım.

Instashop Facebookstore 04

Stratejileri Belirleyelim

E-ihracat için gerekli ürün, müşteri ve pazar stratejilerinizi kârlı, sağlam ve gelişime uygun şekilde belirleyelim.